Super User

Super User

دوشنبه, 27 خرداد 1398 ساعت 16:07

دموی آنلاین نرم افزار دانادسک

دانادسک یک نرم افزار هلپ دسک ابری و مقرون به صرفه است که امکانات زیادی را همراه با کاربری بسیار آسان در اختیار هر کسب و کاری با هر مقیاسی قرار می دهد. در این ویدیو به اختصار به امکاناتی مانند SLA، نظرسنجی آنلاین، داشبورد، گزارشات، BPMS، گردش کار و .... اشاره خواهیم کرد.

موفق باشید

چهارشنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 17:43

شش نکته جهت ارسال ایمیل به مشتری

به عنوان یک کارشناس پشتیبانی خیلی مهمه که ایمیل مناسبی رو برای مشتری هاتون بفرستید. برای نوشتن یک ایمیل خوب لازمه تا شما به یکسری اصول آگاه باشید. در این ویدیو ما به 6 نکته مهم اشاره می کنیم که قبل از ارسال ایمیل به مشتری باید اونها را حتما چک کنید.

چهارشنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 15:36

معرفی مزایای نرم افزار تیکتینگ دانا دِسک

در این ویدیو کوتاه، بصورت اجمالی به معرفی نرم افزار دانادسک می پردازیم در این ویدیو کوتاه، بصورت اجمالی به معرفی نرم افزار دانادسک می پردازیم و فقط به ارزش هایی که دانا دسک برای شرکت شما ایجاد می کنه، اشاره می کنیم. دانادسک یک نرم افزار هلپ دسک ابری است که می تونه به تیم پشتیبانی در ارائه بهترین خدمات در هر کسب و کاری با هر مقیاسی کمک کنه. با دانادسک تیکتینگ آنلاین، هلپ دسک، نظر سنجی آنلاین، پایگاه دانش، پورتال مشتریان و بیش از 20 زیر سیستم و ابزار دیگر به صورت یکجا در اختیار شما قرار میگیره.

چهارشنبه, 08 خرداد 1398 ساعت 15:14

هفت اشتباه رایج در واحد پشتیبانی

مشتریان درخواست ها و مشکلات خودشون رو با شما در میان می گذارند و شما هر چه در توان دارید انجام میدید تا کار اونها رو انجام بدید و رضایتشون رو جلب کنید. مثلا به موقع و با کیفیت بالا به اونها پاسخ می دید و همیشه عنوان می کنید که آماده کمک کردن و رفع مشکلاتشان هستید. اما با این وجود نارضایتی در مشتریان شما افزایش پیدا می کنه. مشکل واقعا از کجاست؟ چه کار اشتباهی انجام داده اید؟

چهارشنبه, 28 فروردين 1398 ساعت 11:05

نرم افزار Help Desk چیست؟ | مزیت های سیستم Help Desk

یکشنبه, 18 فروردين 1398 ساعت 16:46

شاخص رضایت مشتری (CSAT)

شاخص رضایت مشتری ارتباط مستقیم با شادمانی مشتری دارد. این شاخص معمولا بر اساس یک نظرسنجی کوتاه از مشتری بعد از یک ارتباط و یا رفع مشکل بدست می آید. نظرسنجی ممکن است دارای چندین سوال یا فرم باشد، ولی بطور کلی از مشتری خواسته می شود تا به تجربه خود در مقیاس عالی، خوب و بد نمره دهد.

در ادامه با هم راهکارهایی برای افزایش میزان رضایت مشتری را مشاهده می کنیم.

یکشنبه, 18 فروردين 1398 ساعت 16:16

متوسط زمان رسیدگی به درخواست (AHT)

متوسط زمان رسیدگی یک واحد اندازه گیری است که معمولا به عنوان یک شاخص کلیدی عملکرد (KPI)  برای مراکز تماس استفاده می شود. متوسط زمان رسیدگی نشان دهنده متوسط طول تماس برای هرمشتری در یک تماس است.

در ادامه  به چند راهکار برای کاهش متوسط زمان رسیدگی اشاده خواهیم کرد.

یکشنبه, 18 فروردين 1398 ساعت 15:35

شاخص تلاش مشتری چیست؟

نتایج مقاله‌ای تحت عنوان "تلاش برای راضی‌کردن مشتری را متوقف کنید"، منتشر‌شده در هاروارد بیزینس ریویو، نشان می‌دهد: ۹۴٪ مشتریانی که براحتی توانسته‌اند خدمت پشتیبانی دریافت کنند، برای خرید مجدد اقدام خواهند کرد و ۸۸٪ آن‌ها مایل به افزایش مقدار خرید خود هستند. در مقایسه، ۸۱٪ مشتریانی که برای حل مساله خود تلاش زیادی کرده‌اند، مایل به انتشار نظرات منفی جهت جلوگیری از خرید سایرین از شرکت هستند.

آیا می دانید شاخص تلاش مشتری چطور اندازه گیری می شود؟ برای بهبود این شاخص چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

یک کارشناس پشتیبانی به درخواست‌هایی که توسط مشتری و از ورودی‌های مختلف سازمان طرح می‌شود، پاسخ می‌دهد. همه اطلاعات مربوط به خدمات ارائه شده به مشتری را ثبت و ردیابی کرده و برای ارائه سرویس به‌ موقع و افزایش سرعت پاسخگویی خود، از امکانات و دانشی که در اختیار دارد، استفاده می‌کند.

با هم ببینیم یک کارشناس پشتیبانی ایده آل باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

یکشنبه, 18 فروردين 1398 ساعت 14:44

از NPS جهت رشد کسب و کار خود بهره ببرید

شاخص NPS (امتیاز خالص تبلیغ کنندگان) چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟

امتیاز خالص تبلیغ کنندگان و یا شاخص NPS شاخصی است که تعیین می‌کند مشتریان یک کسب‌وکار، تا چه اندازه تمایل دارند خدمات یا محصولات آن شرکت را به دیگران توصیه کنند. این شاخص به‌طورکلی معیاری برای سنجش میزان رضایت مشتری نسبت به محصول یا خدمات یک شرکت و تعیین سطح وفاداری به برند است. امروزه استفاده از این شاخص در هر کسب‌وکاری از اهمیت زیادی برخوردار است. در این مطلب به تعریف امتیاز خالص تبلیغ کنندگان (NPS) و بررسی مزایا و معایب آن در کسب‌وکار می‌پردازیم.

صفحه1 از8