مدیریت فعالیت ها و پیگیری ها در نرم افزار CRM دانا ایکسارم

همه چیز سازمان دهی می شود

فروش یعنی برنامه ریزی صحیح

شما نمی توانید اهداف فروش خود را محقق کنید مگر با برنامه ریزی صحیح. ذهن کارشناس فروش همیشه شلوغ است، تماس ها و پیگیری های زیادی که اگر به درستی انجام نشود فرصت های فروش یکی پس از دیگری از بین می روند. از یک جایی به بعد دفترچه یادداشت و یا فایل های اکسل کمکی به شما نمی کند، شما باید از ابزاری حرفه ای برای برنامه ریزی و سازمان دهی فعالیت ها و پیگیری ها استفاده کنید.

هرگز کاری را فراموش نکنید

هرگز کاری را فراموش نکنید

در دانا ایکسارم همه کارها و پیگیری هایی که باید انجام بدهید مثل تماس ها ، وظایف و جلسات را به رکورد مربوطه اضافه کنید و ذهن خود را برای انجام امور دیگر آزاد کنید. هر روز کار خودتون را با نگاه فهرست فعالیت ها شروع کنید و مطمئن باشید دانا ایکسارم همانند یک دستیار حواس جمع به شما کمک می کند.

با تقویم دانا از تداخل کارها جلوگیری کنید

تقویم دانا ایکسارم ابزار مناسبی برای برنامه ریزی کارهاست، در این تقویم جلسات و کارهای خود را ثبت کنید و با سایر همکاران به اشتراک بگذارید. تقویم دانا از بروز تداخل جلوگیری می کند و به کمک اون راحت تر برنامه ریزی خواهید کرد.

با تقویم دانا از تداخل کارها جلوگیری کنید
همیشه با فرصت های فروش خود در ارتباط باشید

همیشه با فرصت های فروش خود در ارتباط باشید

پیگیری صحیح راه و روش خودش را دارد، شما نمی توانید چند ماه با مشتری احتمالی خود تماس نداشته باشد و انتظار داشته باشید او به شما اعتماد کند. دانا ایکسارم به روش های مختلفی به شما کمک می کند تا به درستی پیگیری کنید، برای مثال فرصت های فروشی که مدت زیادی با آنها تماس گرفته نشده است و یا فعالیت باز روی آنها وجود ندارد با علامت هشدار مشخص می شوند.

یادآوری ها و آگاه سازی ها

به وقت بودن همیشه مهم است به خصوص در فرآیند فروش. اگر به فرصت فروش خود قول داده اید روز چهارشنبه ساعت 10 صبح با او تماس خواهید گرفت، بدانید که تماس سر وقت موجب افزایش اعتبار شما و ایجاد حس اعتماد برای طرف مقابل خواهد شد. مکانیسم های یادآوری و آگاه سازی دانا ایکسارم با ارسال انواع پیغام ها و نمایش بالن ها، همه کارهای مهم را به شما یادآوری می کند.

یادآوری ها و آگاه سازی ها
فعالیت های تیم فروش را کنترل کنید

فعالیت های تیم فروش را کنترل کنید

گزارش ها و داشبورد های مدیریتی دانا ایکسارم، به مدیران فروش کمک می کند تا از یک نقطه، فعالیت همه نیروهای تیم فروش را زیر نظر بگیرند و ببینند آیا همه افراد فعالیت های خود را به موقع و مطابق با انتظار سازمان انجام می دهند یا خیر.