در این مقاله با چارچوب بنت (BANT) آشنا شده و یاد می گیریم چطور به شکل بهینه از آن استفاده کنیم.

در این مقاله با روش‌هایی که به شما در استفاده‌ هرچه بهتر و موثرتر از سیستم CRM کمک می‌کند، آشنا خواهید شد.

مدیریت ارتباط با مشتری در موفقیت کسب و کار نقش بسزایی داشته و عملکرد کلی سازمان را بهبود می‌بخشد. در این مقاله با دلایل اهمیت CRM در کسب و کارها آشنا خواهید شد.

استفاده از یک دیالوگ فروش می تواند با آماده کردن بهترین سوالات و پاسخ ها فرایند فروش را موثر تر کند.

شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌بایست با تمرکز بر برندینگ تلاش کنند تا آگاهی از برند خود را برای مخاطبانشان افزایش دهند. در این مقاله با مفهوم آگاهی از برند  (Brand awareness) آشنا خواهید شد.

تیم فروش برای برگزاری جلسات فروش به صورت کوتاه و موثر باید موارد خاصی را مد نظر قرار دهد. در این مقاله به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

تجربه مشتری از محصول اهمیت بالایی دارد؛ در این مقاله به بررسی 5 روش که  شما را در بهبود تجربه مشتری از محصول و جذب مشتریان جدید راهنمایی می کند، می پردازیم.

در این مقاله، به چهار معیار بسیار مهم که به شما کمک می‌کند تا از میزان رضایت کاربران و مشتریان خود آگاه شوید، اشاره خواهیم کرد.

وفاداری مشتری در گرو چیست؟ مشتری وفادار کیست؟ در این اینفوگرافیک با روش‌های وفادار ساختن و حفظ مشتریان آشنا خواهید شد.

در این مقاله با مفاهیم کارمند فروش، خصوصیات و شرح وظایف یک کارمند فروش موفق آشنا می شوید و صفر تا صد فرایند آموزش کارمندان جدید فروش، دلایل اهمیت آموزش تیم فروش و نکاتی در خصوص یافتن زمان و موقعیت مناسب جهت آموزش آن‌ها، فرا می گیرید.

نرم افزار CRM یا (Customer Relationship Management) به معنای مدیریت ارتباط با مشتریان است. در یک سازمان یا شرکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تمام تعاملات با مشتریان بالقوه و بالفعل را ذخیره می‌کند.

مدیریت فروش یکی از مشاغل سخت و دشوار است. اگر می‌خواهید در این نقش موفق شوید، ویژگی‌های کلیدی مدیران فروش موفق را فرا گیرید.

مدیریت صحیح زمان یکی از مهم ترین مهارت‌هایی است که یک کارشناس فروش باید داشته باشد. استفاده خردمندانه از زمان نرخ موفقیت شما را افزایش خواهد داد.

چطور برای تیمتان یک مدیر فروش انتخاب می‌کنید؟ سوالات کلیدی که باید از نامزد این پست در جلسه مصاحبه بپرسید کدامند؟

تعیین اهداف فروش واقع گرایانه و دست یافتنی می‌تواند منجر به داشتن کارشناسان موفق، خوشحال و با انگیزه شود. برای یادگیری چگونگی تعیین اهداف فروش به صورت دقیق تر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

یک مدیر فروش خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ چطور می‌توانیم برای پیشبرد اهداف فروش بهترین گزینه را انتخاب کنیم؟

باز شمردن ویژگی‌های محصول لزوما منجر به فروش نمی‌شود، در عوض باید روی نیازهای مشتری تمرکز کنید تا بتوانید نرخ فروش را افزایش دهید.

مدیریت فروش یک فاکتور مهم در جهت پیشبرد اهداف تیم فروش به حساب می آید. برای اینکه به یک مدیر فروش موفق تبدیل شوید باید چه فاکتورهایی را رعایت کنید؟ 

پایپ لاین فروش یک نمایش بصری از فرایند فروش است و به مدیران و کارشناسان فروش این امکان را می‌دهد که پیش بینی فروش و هدف‌های فروش را در بازه زمانی مشخص مشاهده نمایند. در مقاله زیر نحوه ارزیابی پایپ لاین فروش را فرا می‌گیرید. 

آیا می‌خواهید مدیریت فروش را بر عهده بگیرید؟ اگر فردی با عملکرد و کارایی بالا در بخش فروش هستید و به فکر پیشرفت و قرار گرفتن در جایگاه مدیریت فروش هستید، به این نکات توجه داشته باشید.

چگونه می توانم به جایگاه مدیریت فروش برسم؟ ایا راهکاری برای رسیدن به این هدف وجود دارد؟ در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد.

در این مقاله به پنج نکته اشاره می‌شود که کمک می‌کند بهترین و بیشترین بهره وری را از نرم افزار CRM داشته باشید.

چرا مدیران فروش به هدفشان نمی‌‎رسند؟ دلیل این مساله نداشتن سرنخ‌های کافی یا ناکارآمدی مدیر فروش نیست. حتی اثر بخشی فروش هم (حداقل به معنای رایج آن) دلیل این عدم موفقیت نیست. پس دلیل این اتفاق چیست؟

آیا می‌خواهید کارشناس فروش ناکارآمد خود را اخراج نمایید؟ شاید لازم به چنین اقدام شدیدی نباشد. قبل از حل مشکل، موانعی که باعث می‌شود تا یک کارشناس فروش به هدف فروش دست نیابد را شناسایی کنید.

سازمان‌ها به منظور انتخاب مناسب‌ترین نرم‌افزار CRM برای کسب‌ و‌ کار خود ابتدا باید با ویژگی‌ها و کاربردهای این نرم‌ افزار آشنا شوند. در این مقاله که ادامه مقاله قبلی می‌باشد، راهنمایی‌های لازم در خصوص خرید نرم‌ افزار CRM ارائه شده است. 

سازمان‌ها به منظور انتخاب مناسب‌ترین نرم‌ افزار CRM برای کسب‌ و‌ کار خود ابتدا باید فرایند نیازسنجی را انجام دهند و برای افزایش فروش خود با ابزارها‌ی افزایش فروش آشنایی داشته باشند. در این مقاله راهنمایی‌های لازم در خصوص خرید نرم‌ افزار CRM ارائه شده است. 

در این مقاله با استراتژی‌ها و تکنییک‌هایی که به افراد درونگرا کمک می‌کند تا در حرفه فروش موفق باشند، آشنا خواهید شد.

صفحه1 از2