اتوماسیون فروش در نرم افزار CRM دانا ایکسارم

با اتوماسیون کارها، در زمان صرفه جویی کنید و به امور مهم تر بپردازید

کارهای تکراری فروش را به دانا ایکسارم بسپارید

انجام کارهای تکراری در فرآیند فروش هر روز وقت زیادی از مدیر و یا کارشناسان فروش را هدر می دهد. قابلیت های دانا ایکسارم در اتوماسیون کارها به طور قابل توجهی موجب صرفه جویی در زمان و افزایش دقت کارها می شود. ارسال خودکار ایمیل، افزودن خودکار فعالیت برای پیگیری مجدد، تغییر خودکار مرحله فروش، ارسال تائیدیه برای مدیر فروش، یا تغییر خودکار مقدار فیلد ها، این ها و بسیاری از کارهای مشابه را به دانا بسپارید.

سرنخ های جدید را به کارشناسان مناسب بسپارید

سرنخ های جدید را به کارشناسان مناسب بسپارید

فرض کنید بازدید کننده سایت شما فرم درخواست قیمت را پر کرده است، در این صورت باید در اولین زمان ممکن با او تماس بگیرید و فایل های مربوطه را برایش ارسال کنید. مکانیسم گردش کار دانا، سرنخ های جدید را به صورت خودکار و بر اساس شرایط تعیین شده بین کارشناسان تیم فروش تقسیم می کند و به این ترتیب به شما اطمینان داده می شود به همه سرنخ های فروش بلادرنگ رسیدگی می شود.

ارسال ایمیل های شخصی سازی شده خودکار

سرنخ جدیدی در وب سایت شما ثبت نام کرده، خب دانا ایکسارم به صورت خودکار یک ایمیل خوش آمد گویی به نام مخاطب برای او ارسال میکند، یا وقتی با یک فرصت فروش جلسه هماهنگ می کنید، دانا به صورت خودکار زمان و مکان جلسه را در قالب ایمیل و پیامک برای افراد شرکت کننده در جلسه ارسال می کند.

ارسال ایمیل های شخصی سازی شده خودکار
با مکانیسم تائیدیه خودکار، قواعد کاری را رعایت کنید

با مکانیسم تائیدیه خودکار، قواعد کاری را رعایت کنید

مکانیسم تائیدیه های خودکار در دانا ایکسارم، کنترل مدیران فروش بر روند کارها را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. شما می توانید تعیین کنید رکورد هایی که شرایط خاصی دارند به تایید مدیر رسانده شود، برای مثال به عنوان مدیر فروش می خواهید همه فرصت های فروش که تخفیف آنها از حد مشخص شده بیشتر است را تایید کنید و قبل از تایید شما امکان ادامه کار وجود نداشته باشد.

با آگاه سازی خودکار همیشه در جریان آخرین تغییرات باشید

مکانیسم آگاه سازی خودکار در دانا، همیشه شما را از آخرین تغییرات آگاه می سازد، برای مثال هر زمان سرنخ یا فرصت فروش جدیدی به یک کارشناس تخصیص داده شد، سیستم با ارسال ایمیل و پیامک کارشناس را از موضوع با خبر کند و یا هر زمان فروش جدیدی صورت گرفت سیستم با ارسال پیغام مدیر فروش را از موضوع با خبر سازد. شما می توانید به تعداد دلخواه قواعد آگاه سازی تعریف کنید.

با آگاه سازی خودکار همیشه در جریان آخرین تغییرات باشید
در زمان درست و به موقع اقدام کنید

در زمان درست و به موقع اقدام کنید

انجام به موقع کارها در فرآیند فروش از اهمیت بالایی برخوردار است، برای مثال شما می خواهید دو هفته قبل از تاریخ پایان قرارداد با مشتری خود تماس بگیرید، و یا دو روز پس از جلسات معرفی محصول با مشتری تماس پیگیری بگیرید. دانا ایکسارم درست سر موقع انجام این کارها را به شما یادآوری می کند.

به کمک ویژگی اجرای سناریو کارهای تکراری را حذف کنید

اجرای سناریو یکی از ویژگی های جذاب دانا است که به طور قابل توجهی راندمان افراد تیم فروش و پشتیبانی را افزایش می دهد. سناریو در واقع مجموعه ای از اقدامات است که پشت سر هم و فقط با یک کلیک انجام می شود. فرض کنید روال اعلام قیمت در شرکت شما شامل صدور پیش فاکتور، تغییر مرحله فرصت فروش به مذاکرات نهایی و افزودن فعالیت تماس پیگیری دو روز آینده باشد، در این صورت بجای اینکه این کارها را هر بار تکرار کنید، می توانید یک سناریو با عنوان اعلام قیمت تعریف کنید تا با کلیک روی آن همیشه این کارها به صورت خودکار انجام شوند.