فلومون کالکتور

مشاهده و آنالیز ترافیک شبکه با کالکتور قدرتمند فلومون

کالتور فلومون (Flowmon Collector)، سیستمی پیشرفته برای دریافت داده های فلو با پروتکل های Netflow و IPFIX می باشد. به کمک این سیستم، راهبران شبکه و مهندسان امنیت درک دقیقی از آنچه در شبکه اتفاق می افتد خواهند داشت. ویژگی های پیشرفته این سیستم امکان کنترل مصرف پهنای باند و نظارت بر سرعت عملکرد برنامه های کاربردی سازمان را در اختیار شما قرار خواهد داد. فلومون کالتور ابزارهای زیادی را برای ایرادیابی و ارتقاء امنیت شبکه در برابر تهدیدات امنیتی مدرن ارائه می دهد.

جمع آوری و نگه داری حجم زیاد داده های NetFlow / IPFIX

کالتور فلومون بسیار قدرتمند است و می تواند حجم زیادی از داده های فلو مبتنی بر پروتکل های Netflow / IPFIX را با نرخ 300K Flow/Sec دریافت کند. این راهکار برای جمع آوری داده های فلو در مدت زمان طولانی و آنالیز و گزارش گیری از ترافیک شبکه طراحی شده است. داده های فلو می تواند از تجهیزات شبکه مانند سوئیچ ها و روتر ها و فایروال ها دریافت شود و یا توسط پراب فلومون تولید شوند.

پویش و تحلیل ترافیک شبکه با ابزار فلومون مانیتورینگ سنتر

مرکز مانیتورینگ فلومون (Flowmon Monitoring Center)، ابزاری حرفه ای برای آنالیز و گزارش گیری از داده های Netflow است. این ابزار برای پویش و تحلیل حجم بسیار زیاد داده های فلو طراحی شده است. اطلاعات آماری ترافیک شبکه در این ابزار در قالی گزارش های نموداری و نیز جدول های مقایسه ای به شکلی آسان ارائه می شود. امکانات فیلترینگ این سیستم به مهندسان شبکه اجازه می دهد به سرعت به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. اطلاعات جمع آوری شده با فرمت NfDump ذخیره می شود و لذا امکان اکسپورت آنها به سایر سیستم های سازگار نیز وجود دارد. یکی از امکانات کاربردی این ابزار امکان تعریف هشدار است تا در صورت شناسایی رفتار غیر عادی در شبکه و یا رویداد های مهم در اولین زمان از موضوع باخبر شوید.

نصب و راه اندازی آسان و سریع

فلومون کالکتور در قالب یک ماشین مجازی (Virtual Appliance) در سیستم های مجازی سازی VMWare و Hyper-V قابل نصب و راه اندازی است. این سیستم دارای دو پراب داخلی به صورت پیش فرض است و علاوه بر آن می تواند داده های Netflow را از سایر تجهیزات شبکه دریافت کند.

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!