حفاظت سیستم های حساس شرکت در مقابل حملات DDoS

با توجه به ماهیت مخرب و توانایی تاثیرگذاری حملات DDoS بر شبکه ها، این موضوع یکی از مهمترین نگرانی ها برای هر کسب و کاری می باشد. ماژول Flowmon DDos Defender با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته جهت شناسایی حملات DDoS و بدون نیاز به هیچ تغییری در شبکه، امنیت شبکه شما را در برابر حملات DDoS تضمین می نماید.

راهکار Flowmon DDoS Defender

عدم دسترسی به یک نرم افزار مهم و یا از کار افتادن یکی از دستگاه های حساس شبکه به دلیل حملات DDoS می تواند باعث ضرر مالی بالا، آسیب به پیشینه و شهرت سازمان و خطرات امنیتی زیادی گردد.

این ماژول راه کاری مناسب جهت مبارزه با حملات DDoS می باشد. این ماژول با استفاده از آمار داده های فلوی ارسالی روترها و یا پراب های شبکه، توانایی شناسایی حملات بر ضد نرم افزارها و سیستم های تحت وب را داراست. این ماژول بطور عمیق و دقیق نوع و روش های مقابله حملات را جهت کاهش اثر گذاری و انحراف آنها بررسی می نماید.

flowmon

با استفاده از ماژول DDos از مزایای زیر بهرمند شوید:

  • واکنش سریع: در شبکه های امروزی شناسایی سریع و دفع حملات DDoS امری کلیدی است. ماژول DDoS حملات را در یک دقیقه شناسایی می کند و بسرعت به مدیر شبکه اخطار می دهد (SMS، SNMP، SYSLOG، E-Mail) تا از بروز موارد جبران ناپذیر جلوگیری نماید.
  • راه اندازی آسان و سریع: تنها در عرض چند دقیقه و بدون نیاز به زیرساخت خاص و یا تغییر در توپولوژی و یا هزینه اضافی در شبکه یک محافظ DDoS در اختیار خواهید داشت.
  • معماری مستحکم و دقیق: در هر محیطی حتی در شبکه هایی با سرعت 100G اجازه می دهد تا با جمع آوری آمار فلو از شبکه خود محافظت نماید. این امکان وجود دارد تا این ماژول را به راحتی در Scrub center ها نصب کنید و یا با استفاده از راهکارهایMitigation حملات را دفع نمایید.
  • کاهش تاثیر حملات: استفاده از روش ها و تکنیک های مختلف (PBR، BGP، RTBH، Flowspec) برای کاهش تاثیر حملات که به اصطلاح (DDoS Mitigation) گفته می شود. و راه اندازی اسکریپت های پیشرفته و استفاده از BGP Flowspec که به سرعت سیاست های فیلترینگ و یا تغییر مسیر ترافیکی را توزیع می کند، قابلیت کنترل پیشرفته حملات DDoS را به شما می دهد.
  • هوش مصنوعی: این ماژول به کمترین مداخله کاربر نیازمند است زیرا با بهره گیری از هوش مصنوعی و با بررسی ترافیک شبکه در مورد آن می آموزد و با تعریف بخش ها و قوانین مختلف و استفاده از آستانه های سازگار هوشمند از سرویس های درون شبکه شما محافظت می نماید.
flowmon

حفاظت ISP ها در برابر حملات DDoS

امروزه، محافظت از شبکه هایی با سرعت بسیار بالا و جلوگیری از وقوع حملات DDoS یک چالش بزرگ برای ISP ها می باشد. ماژول DDoS قادر است تا در هر محیطی با هر طراحی حتی شبکه های 100G را محافظت کند. این ماژول یک راهکار ایدآل برای ISP ها است، تا سرویس MSSP را برای مشتریان خود ایجاد نمایند.

apm

فلومون APM

با استفاده از Flowmon APM آنها را شناسایی و مشکلات را بر طرف نمایید

trafic-recorder

فلومون Traffic Recorder

ترافیک شبکه را برای مدت مشخص رکورد میکند.

 

probe

فلومون Probe

یکی از پیش نیاز های اصلی برای بهرمندی از مزایای آنالیز ترافیک شبکه

collector

فلومون Collector


مشاهده و آنالیز ترافیک شبکه با کالکتور قدرتمند فلومون

 

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co