پراب فلومون، راهکاری حرفه ای برای تولید داده های Netflow / IPFIX در شبکه

یکی از پیش نیاز های اصلی برای بهرمندی از مزایای آنالیز ترافیک شبکه، پشتیبانی تجهیزات شبکه مانند روتر ها و سوئیچ ها از پروتکل Netflow یا IPFIX است. چنانچه تجهیزات شما از این پروتکل ها پشتیبانی نمی کنند و یا به دلیل محدودیت های پرفورمنس نمی توانید این پروتکل ها را روی تجهیزات مذکور فعال سازید، پراب فلومون راه حل مناسبی است.

این ابزار به صورت یک ماشین مجازی راه اندازی می شود و می تواند با کارایی بسیار بالایی ترافیک شبکه در حال تبادل را دریافت و خروجی Netflow / IPFIX تولید و صادر کند.

flowmon

شبکه خود را به پراب فلومون مجهز کنید

پراب فلومون هیچ تاثیری بر ترافیک شبکه ندارد و هیچ محدودیتی در تولید دیتای فلو وجود ندارد. در واقع، پراب قابلیت دید بر روی لایه 7 شبکه را برای مدیران شبکه فراهم می کند تا نه تنها به کل شبکه دید کامل داشته باشند، بلکه نظارت کاملی به عملکرد دیتابیس ها و کاربران شبکه داشته باشند. جهت تجزیه و تحلیل، دیتای فلو به کالکتور ارسال می گردد تا با استفاده از قابلیت های این نرم افزار تا 95% مشکلات شبکه خود را برطرف نمایید.
پراب فلومون یکی از الزامات برای مانیتورینگ مدرن شبکه های امروزی می باشد. پراب نرم افزار قدرتمندی است که جزئیات ترافیک شبکه را با بهره گیری از پروتکل IPFIX و NetFlow برای مهندسین شبکه تولید می نماید. پراب با ارسال پکت های فلو اطلاعات دقیقی مانند کدام افراد در چه زمانی ، چه نوع داده ای را با چه حجمی به چه مقاصدی برای چه مدت و هر چند وقت یکبار ارسال و یا دریافت کرده اند و اطلاعاتی در مورد لایه های 2 و 4 شبکه به شما ارائه می کند. این اطلاعات اهمیت بسیار زیادی در امنیت شبکه، عیب یابی، برنامه ریزی برای ظرفیت شبکه، انعطاف پذیری و انطباق با SLA، مانیتورینگ کاربران و دستگاه ها و دیگر موارد درون شبکه دارد.

مزایای پراب فلومون

 • قدرتمند ترین راهکار تولید داده های فلو در دنیا: پراب فلومون می تواند در شبکه هایی با سرعت 100 Gbps همه پکت ها را آنالیز کند.
 • استقرار، مدیریت و تنظیمات ساده: به کاربر این امکان را می دهد تا تنها در عرض چند دقیقه بدون پرداخت هزینه اضافی از امکانات پراب در شبکه بهرهمند گردد.
 • مانیتورینگ لایه 7 شبکه: پراب، با استفاده از اطلاعات HTTP Headers، پروتکل DNS، دیتای VOIP شبکه و برخی موارد دیگر می تواند در مانیتورینگ نرم افزارهای داخل شبکه کمک بسزایی نماید.
 • پشتیبانی از سایر کالکتور ها: پراب با تمام راهکارهای دیگری که از پروتکل NetFlow/IPFIX پشتیبانی می کنند، سازگار می باشد.
flowmon
flowmon

به کمک آنالیز ترافیک لایه 7 ، به 95% از اشکالات شبکه و مسائل مربوط به پرفورمنس به درستی واکنش نشان دهید!

پراب فلومون به شما کمک می کند تا:

 • ترافیک زنده شبکه را مشاهده کنید
 • ترافیک شبکه را آنالیز کنید و رفتار شبکه خود را بشناسید
 • سطح کارایی سرویس ها را مانیتور کنید
 • رفتار کاربران شبکه را تحت نظر بگیرید
 • نحوه استفاده اینترنت سازمان را کنترل کنید
 • منابع و ظرفیت شبکه را به درستی مدیریت کنید
 • بر روی قرارداد های SLA نظارت کنید

apm

فلومون APM

با استفاده از Flowmon APM آنها را شناسایی و مشکلات را بر طرف نمایید

trafic-recorder

فلومون Traffic Recorder

ترافیک شبکه را برای مدت مشخص رکورد میکند.

 

ddos

فلومون DDos


امنیت شبکه شما را در برابر حملات DDoS تضمین می نماید

collector

فلومون Collector


مشاهده و آنالیز ترافیک شبکه با کالکتور قدرتمند فلومون

 

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!

تمامی حقوق این سایت برای شرکت داناپرداز محفوظ است. | Copyright © 2018 Dana Pardaz Co