articelbaner

مقالات و
مستندات آموزشی

اطلاعیه های واحد IT را به اطلاع کاربران و مشتریان برسانیم

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

جهت اطلاع رسانی کلیه‌ی اخبار و اعلان‌ها به کارکنان، مشتریان و یا بخش خاصی از این گروه می‌توان از زیر سیستم اعلان دانا که نحوه‌ی پیاده‌ سازی آن در این مطلب شرح داده شده، استفاده نمود.

File 37 not found (getFileFromId)

 

با استفاده از زیر سیستم اعلان دانا کلیه آگهی ها و اخبار مهمی که لازم است به اطلاع عموم کارکنان، مشتریان یا بخش خاصی از این گروه برسد، ثبت می گردد. دسترسی به این مطالب توسط کارشناسان و نیز کاربران نهایی میسر خواهد بود.

قابلیت جستجو در عنوان این امکان را فراهم می سازد تا کاربران بتوانند مطالب مهم را با جستجو در عنوان این فهرست بیابند. از دیگر قابلیت های این بخش می توان به پاپاپ اعلان اشاره کرد، که از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا این امکان را فراهم می سازد تا:

 کاربران هنگام ورود به نرم افزار Help Desk دانا، فهرستی از اعلان های مهم را مشاهده کرده، و با مطالعه آنها بتوانند در جریان رویدادها و اتفاقاتی که در جریان است قرار بگیرند.

 کارشناسان بتوانند اخبار مهمی را که باید به آگاهی سایرین برسد تحت قالب اعلان های مختلف مستند سازند و تعیین کنند که این نوع مطالب فقط توسط سایر کارشناسان، فقط توسط کاربران و یا فقط توسط کاربران یک شرکت خاص قابل رویت باشد.

 

Borna AD manager

مثال

برای ایجاد مطلب جدید در اعلان از منوی اصلی "اعلان ها"، "اعلان جدید" را انتخاب کنید، پنجره ی اعلان جدید در صفحه ی "مشاهده اعلان ها" باز خواهد شد.
بطور مثال در نظر داریم، راه اندازی نرم افزار جدید خود را به کاربران و کارشناسان اطلاع دهیم، برای این منظور موارد زیر را وارد می کنیم:

 عنوان اعلان: راه اندازی نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا

 محتوای اعلان: به یاری خدا و تلاش و همت متخصصان شرکت داناپرداز، نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات دانا برای اتوماسیون فرآیندها و ارتقاء سطح کیفی خدمات به مشتریان گرامی راه اندازی گردید.

 نمایش به "کاربران و کارشناسان" را انتخاب نمایید.

 نمایش به صورت پاپاپ در هنگام ورود به سیستم: در صورتی که تمایل دارید اعلان به صورت پاپاپ نمایش داده شود، تیک چک باکس "نمایش به صورت پاپاپ در هنگام ورود به سیستم" را فعال کنید. بعد از فعال کردن چک باکس نمایش به صورت پاپاپ، "تا تاریخ" از حالت غیر فعال خارج می شود و علاوه بر تاریخ پایان نمایش اعلان، می توانید زمان پایان نمایش پاپاپ اعلان را نیز تعیین کنید.

ثبت اعلان جدید

با کلیک روی عنوان اعلان جدید در صفحه ی مشاهده ی اعلان ها، اعلان به صورت زیر قابل مشاهده خواهد بود:

مشاهده اعلان

بعلاوه با ورود کاربران و کارشناسان به نرم افزار، پنجره ی پاپاپ اعلان به صورت زیر نمایش داده می شود:

پاپ آپ اعلان

خواندن 5896 دفعه

ثبت نام وبینار آنلاین

شما میتوانید در وبینار آنلاین شرکت کنید، همین حالا ثبت نام کنید


ثبت نام وبینار آنلاین

ثبت نام سمینار

سمینار بزرگ یک روز با مدیریت سرویس.


همین حالا صندلی خود را رزرو کنید!